Narol Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AAHFR1656G1ZA
Call 0804383974594% Response Rate
Send Enquiry




| Minimum Order Quantity | 25 Kg |
| Form | Powder |
| Capacity | 1000 mAh |
| Usage | for Solar Appliances |
| Voltage | 12.8V |
| Charge Current | 2A |
| Grade | Industrial |
| Warranty | 6 Months |
| Color | White |
View Complete details