Narol Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AAHFR1656G1ZA
Call 0804383974591% Response Rate
Send Enquiry




Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Tape Width | 0.75 Inch |
| Width | 12 mm |
| Tape Length | 10 m |
| Density | 0.7 |
| Tape Thickness | 0.075 mm |
| Color | White |
| Grade | Industrial Grade |
| Size | 1/2 inch, 1 inch |
| Usage | Sealing |
| Type | Single Sided |
View Complete details





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 10 Kilogram |
| Diameter | 1-10 mm |
| Color | Natural, White |
| Brand | Radiant India |
| I Deal In | New Only |
| Application | Industries |
| 2 | 3 |
View Complete details





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 10 Kilogram |
| Diameter | 5 mm |
| Material | PTFE |
| Brand | Radiant India |
| Packaging Size | 5kg, 10kg,15kg |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | White |
| Usage | Industrial |
View Complete details